Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network

Nasze Usługi

Doradztwo eksperckie w zakresie budowanie potencjału małych i średnich przedsiębiorstw, w tym: ekspansja na rynki międzynarodowe, możliwości finansowania zewnętrznego oraz zrównoważony rozwój. Indywidualne przedstawienie dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstwa rozwiązań.

Szkolenia, warsztaty, konferencje i webinaria, które pomagają przekształcać innowacyjne pomysły w międzynarodowe sukcesy komercyjne oraz odpowiadają na aktualne problemy rynku.

Internetowa baza ofert biznesowych, spotkania kooperacyjne i misje gospodarcze, które umożliwiają poznanie międzynarodowych partnerów.

Enterprise Europe Network

Baza Ofert Biznesowych

Prowadzona przez Enterprise Europe Network baza ofert biznesowych umożliwia przedsiębiorcom poszukującym zagranicznych partnerów nawiązanie kontaktów z producentami, dystrybutorami, przedstawicielami handlowymi i podwykonawcami, a także z partnerami technologicznymi. Za naszym pośrednictwem istnieje również możliwość bezpłatnego stworzenia oferty biznesowej dla Twojej firmy. Oferta może zostać zauważona przez każdego interesariusza przeglądającego bazę oraz zostanie aktywnie obsłużona przez ośrodki z naszej sieci. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 6 tysięcy ofert współpracy biznesowej. 

Enterprise Europe Network

Skontaktuj się

Nasza polityka zakłada otwartość na każdy podmiot gospodarczy, bez znaczenia na wielkość, strukturę czy branże. Skontaktuj się z nami i stwórz sobie nowe możliwości już dziś!

WIT - Kontakt

bartosz.grzonka@wit.lukasiewicz.gov.pl
+48 22 853 97 56