Kariera

Oferty pracy

Znajdź swoje miejsce

4 tygodnie temu

Instytut

Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny

poziom

data wygaśnięcia oferty

2024-07-31

wymagania obowiązkowe

  • Jesteś finalistą lub laureatem olimpiad z roku 2022/2023/2024 w zakresie nauk ścisłych,
    w szczególności fizyki, matematyki lub informatyki.
  • Jesteś pełnoletni.

mile widziane

opis stanowiska

nazwa instytutu

opis instytutu

codzienne zadania

  • Możliwość uczestniczenia przy realizacji aktualnie prowadzonych projektów badawczych.
  • Możliwość doświadczenia pracy w środowisku naukowo-badawczym.

benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Benefit System, Medicover Sport).
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Brak dress cod’u.
  • Kawa/herbata.
  • Darmowy parking.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.

Opieka mentora. Proponujemy umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Wymiar czasu pracy uzgodniony indywidulanie miedzy Olimpijczykiem a Instytutem minimum 4 godziny tygodniowo).

Elastyczne formy świadczenia pracy: stacjonarnie lub hybrydowo.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia poprzez przycisk  Aplikuj do 31 lipca 2024 r.  Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Pracodawca zastrzega prawo do zamknięcia rekrutacji bez wyboru kandydata i bez podania przyczyny oraz do przedłużenia terminu składania aplikacji. Informacja o wyniku rekrutacji będzie ogłoszona na stronie internetowej Instytutu. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.wit.lukasiewicz.gov.pl.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Chcesz do nas aplikować? Nie musisz wybierać konkretnej oferty pracy, po prostu prześlij swoje CV.

dobry wybór

Dlaczego warto u nas pracować?

Wysokobudżetowe projekty, nowoczesna aparatura i międzynarodowe zespoły badawcze
– bądź częścią Łukasiewicza!

praca nad ambitnymi
i prestiżowymi projektami R&D

Realizujemy ambitne projekty badawcze
o dużej skali międzynarodowej i potencjale komercjalizacji.

staniesz ramię w ramię
z wybitnymi naukowcami

Pracuje z nami już 4500
ekspertów różnych dziedzin.

Nowoczesna aparatura badawcza
unikalna w skali kraju

Pracujemy w 400 laboratoriach w całej Polsce. Wiele z nich to najlepiej wyposażone placówki badawcze w kraju.

wiele możliwości
rozwoju zawodowego

Realizacja doktoratów wdrożeniowych, Akcelerator Łukasiewicza i liczne wewnętrzne programy rozwoju talentów.

benefity

Dla naszych pracowników tworzymy wyjątkowe miejsce pracy

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna

Karta multisport

Dofinansowanie nauki języków obcych

Przyjazna atmosfera pracy

Preferencyjne podwyżki

Dofinansowanie szkoleń

Dofinansowanie wypoczynku

Owocowe dni

Rekrutacja

Zobacz czy czekamy na Ciebie?

Sprawdź, czy na Ciebie czekamy!
W każdym procesie rekrutacyjnym poszukujemy przede wszystkim doświadczenia, wiedzy, umiejętności i kwalifikacji odpowiadających potrzebom konkretnego stanowiska. Poszukaj informacji o naszej organizacji. Dowiedz się kim jesteśmy, jaki jest profil naszej działalności, co jest dla nas ważne.
Zweryfikuj oczekiwania zawarte w ofercie pracy. Zastanów się, w jaki sposób Twoje umiejętności i doświadczenie wpisują się w profil stanowiska, na które szukamy kandydatów. Odpowiedz sobie na pytanie, co możesz zyskać dzięki pracy w naszym Instytucie i jakie korzyści będą wynikały z zatrudnienia Ciebie dla Pracodawcy.

rozwijaj się

Wspieramy Twoje pomysły

Z nami możesz rozwijać i finansować własne projekty R&D
poprzez liczne programy wewnętrzne Łukasiewicza, m.in:

Akcelerator Łukasiewicza

W Łukasiewiczu wspieramy przedsiębiorcze zespoły w powoływaniu spółek kapitałowych. Dzięki starannie przygotowanemu programowi, uczestnicy Akceleratora uczą się od najlepszych praktyków biznesu jak założyć i prowadzić własny startup. Finałem każdej edycji jest publiczny Demo Day, podczas którego zespoły prezentują się ekspertom, inwestorom i mediom.

Programy Łukasiewicza

W ramach tego instrumentu finansujemy obiecujące projekty B+R w kluczowych obszarach rozwoju polskiej gospodarki. Od determinacji naszych pracowników zależy, które z ich autorskich rozwiązań uzyskają znaczące wsparcie finansowe.

Wyzwania Łukasiewicza

Dzięki systemowi Wyzwań Łukasiewicza – autorskiemu narzędziu łączenia naukowców z biznesem – każdy pracownik Łukasiewicza może proponować własne rozwiązania problemów zgłaszanych przez przedsiębiorców, które następnie omawiane są na panelach eksperckich. Każdego tygodnia obsługujemy ok. 10 Wyzwań rzuconych przez firmy.

Baza Źródeł Finansowania

Kilkunastoosobowy zespół na co dzień zajmuje się szukaniem możliwości finansowania pomysłów naszych naukowców. Dzięki nim możesz pracować nad ich rozwojem, bez martwienia się o kwestie budżetowe.

This will close in 0 seconds