Wynajem powierzchni

Wynajem powierzchni

Szukasz biura lub magazynu pod najem?

Jeśli szukasz biura lub magazynu do wynajęcia?

Jesteś w idealnym miejscu. Bardzo dobrze rozumiemy jak ważne jest miejsce, w którym przebywasz oraz sposób w jaki spotykasz się z ludźmi. Posiadamy w swojej ofercie powierzchnie biurowe o różnych modułach i wymiarach. Każdego miesiąca zgłaszają się do nas firmy, które poszukują nowej powierzchni w świetnej lokalizacji i na każdą kieszeń. Wszystkie wynajmowane pomieszczenia są nieumeblowane i zróżnicowane pod względem standardu wykończenia. Każda nasza lokalizacja posiada miejsce parkingowe na wynajem, jest w pełni chroniona i zapewnia nielimitowany dostęp dla Najemców 24/7.

Nasze lokalizacje

Oferujemy do wynajęcia gotowe powierzchnie biurowe na Mokotowie przy ul. Racjonalizacji 6/8 i Suwak 4 obie lokalizacje zapewniają łatwy i szybki dojazd do lotniska Chopina oraz do centrum miasta. Obiekt otacza znakomicie rozwinięta sieć komunikacji miejskiej: Stacja PKP Służew, autobusy i tramwaje.

Dogodny dojazd samochodem zapewnia południowa obwodnica Warszawy i węzeł Marynarska. W pobliżu znajdują się liczne restauracje oraz sklepy.

Nasz kolejny obiekt położony jest przy ul. Duchnickiej 3 na Żoliborzu, w pobliżu al. Jana Pawła II. Lokalizacja pozawala na szybki dojazd samochodem do Dworca Centralnego oraz do lotniska Chopina. W pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej: Stacja PKP Powązki , autobusy, tramwaje, metro. W okolicy znajduje się centrum handlowe Arkadia, kawiarnie i restauracje.

Do zaoferowania mamy także powierzchnie biurowe na Warszawskim Wawrze przy ul. Mrówczej 243 pobliżu stacji PKP Anin. Budynek jest otoczony piękną zielenią i dobrze skomunikowany z resztą miasta.

W ofercie mamy także wynajem sal konferencyjnych i wirtualnych biur

Nasze sale konferencyjne są wyposażone w rzutnik i ekran (możliwość wypożyczenia dodatkowego nagłośnienia), z dostępem do Internetu. Sale idealnie nadają się do organizowania zebrań, wykładów, warsztatów czy szkoleń w małych i większych grupach. Sale są standardowo dostępne w dni robocze (poniedziałek–piątek), w godzinach pracy Instytutu (8.00–17.00). Istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia innych dni oraz godzin wynajmu za dodatkową opłatą. Stawka godzinowa zależy od liczby godzin wynajmu. W razie potrzeby pośredniczmy w organizacji cateringu.

Zapytania dot. powierzchni biurowych i magazynowych proszę kierować na:

This will close in 0 seconds