Wynajem powierzchni

Wynajem powierzchni

Szukasz biura lub magazynu pod najem?

Jesteś w idealnym miejscu. Bardzo dobrze rozumiemy jak ważne jest miejsce, w którym przebywasz oraz sposób w jaki spotykasz się z ludźmi. Posiadamy w swojej ofercie powierzchnie biurowe o wymiarach tj: 581×264 cm, 581×364 cm. Każdego miesiąca zgłaszają się do nas firmy, które poszukują nowej powierzchni. Mamy powierzchnie do wynajęcia na Mokotowie przy ul. Racjonalizacji 6/8,  Suwak 4 i na Żoliborzu przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie. Wynajmowane pomieszczenia są nieumeblowane i zróżnicowane pod względem standardu wykończenia. Nasze sale konferencyjne są wyposażone w rzutnik i ekran (możliwość wypożyczenia dodatkowego nagłośnienia), z dostępem do Internetu. Sale idealnie nadają się do organizowania zebrań, wykładów, warsztatów czy szkoleń w małych i większych grupach. Sale są standardowo dostępne w dni robocze (poniedziałek–piątek), w godzinach pracy Instytutu (8.00–17.00). Istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia innych dni oraz godzin wynajmu za dodatkową opłatą. Stawka godzinowa zależy od liczby godzin wynajmu. W razie potrzeby pośredniczmy y w organizacji cateringu.

Nasz zespół specjalistów doradzi Ci jaką wybrać odpowiednią powierzchnię ale także zaprezentuje optymalny pakiet, abyś mógł jak najmilej spędzać czas w naszym wynajętym biurze.

W naszej ofercie znajdziecie również możliwość wynajęcia wirtualnego biura oraz sale konferencyjne. Wirtualne Biuro to nie tylko adres rejestracyjny firmy. To miejsce, w którym przeprowadzisz negocjacje handlowe, pozyskasz partnera biznesowego lub zorganizujesz spotkanie biznesowe. W pakiecie znajdziecie pełną obsługę korespondenci przychodzącej i wychodzące, dostęp do sal konferencyjnych oraz zawarcie umowy w krótkim czasie na miejscu lub korespondencyjnie.