Wspólne szkolenie jednostek BOA i Centrum Inżynierii Mechanicznej i Biomedycznej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny

czas czytania: 3 min
WHEN?

WHERE?

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem informacją o udanym wspólnym szkoleniu jednostek BOA i Centrum Inżynierii Mechanicznej i Biomedycznej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny, które odbyło się w dniu 10.05.2023 r.

Podczas tego wydarzenia, policjanci z Wydziału Szkoleniowego Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o szerokim zakresie prac badawczych oraz innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i patentów z dziedziny obronności i bezpieczeństwa, ze szczególnym naciskiem na mechaniczne urządzenia zabezpieczające.

Dyrektor Centrum Inżynierii Mechanicznej i Biomedycznej, Anna Makuch, zaprezentowała strukturę jednostki BZ oraz przedstawiła fascynujące prace badawcze prowadzone w naszym instytucie.

Podczas praktycznych zajęć, uczestnicy mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez przeprowadzenie ćwiczeń z niszczących technik otwierania drzwi, wykorzystując różnorodne narzędzia. Spotkanie stanowiło również doskonałą okazję do cennej wymiany doświadczeń między jednostkami BOA i Centrum Inżynierii Mechanicznej i Biomedycznej.

Wyniki tej owocnej współpracy będą miały bezpośredni wpływ na opracowywanie nowych, kompleksowych rozwiązań, które jeszcze bardziej zwiększą poziom zabezpieczenia osób i mienia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie DONIMET Bis Sp. z o.o., należącej do grupy ASSA ABLOY, za wsparcie i dostarczenie swoich wyrobów, które umożliwiły przeprowadzenie praktycznych prób podczas warsztatów. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych zespołów i z entuzjazmu, jaki przyniosło to wyjątkowe wydarzenie.

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds