Szkolenie z koncesji: Rozwijaj swoją działalność zgodnie z przepisami! Zapisz się!

czas czytania:+3+min

📢 Zapraszamy na szkolenie z koncesji organizowane przez Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny!

Czy w Twojej działalności gospodarczej masz do czynienia z wytwarzaniem i obrotem materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją lub wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym? Jeśli tak, to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

W ramach szkolenia omówimy regulacje ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. dotyczącej wykonywania działalności gospodarczej w zakresie wymienionych branż. Ekspertów z naszego instytutu zapewnią Ci kompleksową wiedzę na temat koncesji oraz przepisów z nimi związanych. Będziemy się skupiać na praktycznym podejściu, omawiając najważniejsze aspekty prowadzenia działalności w sektorze wymagającym koncesji.

📌 Termin: 21 maja 2024 r.📍 Miejsce: ul. Duchnicka 3, Warszawa ⏰ Godziny szkolenia: 09:00 – 17:00

Nasze szkolenie jest doskonałą okazją, aby zdobyć wyczerpującą wiedzę na temat koncesji i dowiedzieć się, jak prowadzić swoją działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niezależnie od tego, czy jesteś już przedsiębiorcą w branży wymagającej koncesji, czy dopiero rozważasz rozpoczęcie takiej działalności, nasze szkolenie dostarczy Ci praktycznych informacji i porad, które pomogą Ci odnieść sukces.

Dołącz do naszego szkolenia i rozwijaj swoją działalność zgodnie z obowiązującymi regulacjami!

Zgłoszenie: https://wit.lukasiewicz.gov.pl/koncesje/

This will close in 0 seconds