Nasze lokalizacje

Nasze lokalizacje

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, w "sercu" Mokotowa przy ul. Racjonalizacji 6/8.

Tel:  +48 22 843 02 01
Email: info@wit.lukasiewicz.gov.pl

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji naszych pracowników działając formule ’Science is Business’ spotykamy się z przedsiębiorcami i oferujemy rozwiązania, które pomagają usprawniać biznes oraz tworzyć technologie zmieniające rzeczywistość.
W Warszawie posiadamy 6 laboratoriów: Laboratorium Badań Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających i Lekkich Przegród Budowlanych, Laboratorium Właściwości Powłok i Materiałów Lakierowych oraz Laboratorium Badań Materiałowych Części Maszyn i Konstrukcji.  

Przy ul. Racjonalizacji 6/8 w Warszawie (Mokotów) znajdują się 2 laboratoria: Laboratorium Maszyn i Konstrukcji oraz Laboratorium Surowców i Wyrobów Budowlanych.

Na terenie przy ul. Mrówczej 243, Warszawa – Anin, prowadzone są prace w Centrum Maszyn Roboczych i Automatyzacji Produkcji, związane z automatyzacją produkcji i procesów produkcyjnych.

Na terenie przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie (Żoliborz) znajdują się 3 laboratoria: Laboratorium Badań Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających i Lekkich Przegród Budowlanych, Laboratorium Właściwości Powłok i Materiałów Lakierowych oraz Laboratorium Badań Materiałowych Części Maszyn i Konstrukcji.  

Na terenie przy ul. Korfantego 193 A W Katowicach. Znajduje się tam Centrum Badawcze zajmujące się materiałami budowlanymi i surowcami mineralnymi, Laboratorium Materiałów Budowlanych „IZOLACJA„, Oddział Centrum Certyfikacji oraz Zespół ds. Ocen Technicznych.

Tel: +48 32 258 13 73
Email: izolacja@wit.lukasiewicz.gov.pl