Łukasiewicz – WIT na targach BUDMA 2023

czas czytania: 3 min
WHEN?
30/01/2023 12:00 am

WHERE?

TARGI MTP POZNAŃ

Chcieliśmy zaprosić zainteresowane osoby do odwiedzenia naszego wspólnego stoiska z Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Łukasiewicz – Instytut Elektrotechniki i Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny na targach BUDMA w Poznaniu. Będziemy prezentować dużo nowinek technologicznych oraz jak co roku zapraszamy na pyszną Łukasiewiczową kawę, aby rozpocząć miło dzień. Czekamy na Was w dniach od 31.01 – 03.02.2023 na stoisku nr 25, pawilon 5.

Dodatkowo w dniu 30 stycznia 2023 r. odbędzie się Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD4FUTURE – najważniejsze spotkanie kluczowych przedstawicieli sektora budownictwa w Polsce, a 31 stycznia 2023 r. Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska–Ukraina – pierwsze w Polsce spotkanie przedstawicieli branży budowlanej z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii poświęcone potencjalnej współpracy przy odbudowie Ukrainy.

Wydarzenia poświęcone są najnowszej sytuacji na szeroko rozumianym rynku budownictwa w Polsce i Europie. Czy kryzys spowoduje duże straty wśród firm budowlanych? Czy nastąpi fala bankructw? Jakie są szanse na uniknięcie poważnych strat i dalszy rozwój branży? Czy odbudowa Ukrainy przyniesie korzyści dla polskich przedsiębiorców budowlanych?

W dniu 30 stycznia 2023 dyrektor Łukasiewicz- WIT weźmie udział w debacie „Budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe oraz rynek materiałów budowlanych w dobie kryzysu” Jak długo może potrwać kryzys w tym obszarze? Czy i kiedy powróci wysoki poziom inwestycji w segmencie mieszkaniowym i przemysłowym? Czy pojawią się i rozwiną nowe technologie dla budownictwa? Jakie są szanse na powrót do normalności i przejście ponownie do okresu prosperity? Czy i kiedy produkcja materiałów, maszyn i urządzeń budowlanych powróci do właściwego poziomu? Czy koszty produkcji się ustabilizują, a może nawet zaczną spadać? Jakie zagrożenia wiążą się z rynkiem pracy?

Do zobaczenia! 

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również