Business Networking Day na Politechnice Warszawskiej: Wspaniała współpraca i inspirujące spotkania z Łukasiewicz – WIT!

czas czytania: 1 min
WHEN?
16/05/2023 12:00 am

WHERE?

Politechnika Warszawska

Wspaniałe wydarzenie Business Networking Day na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej, które miało miejsce 16 maja bieżącego roku, było dla nas niezwykłą okazją do udziału. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

Naszym celem jako Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny było przekazanie studentom cennych informacji oraz poszerzenie ich perspektywy na rynek pracy i możliwości rozwoju zawodowego w naszej organizacji. Spotkania, które odbyły się z udziałem studentów, miały charakter edukacyjny i informacyjny, skupiając się na prezentacji różnych ścieżek rozwoju zawodowego, możliwościach staży i praktyk, a także na wartościach organizacyjnych Łukasiewicz – WIT.

Podczas tego wydarzenia Enterprise Europe Network zorganizował emocjonującą grę networkingową. Studenci zostali poproszeni o zebranie informacji o różnych firmach poprzez wypełnianie specjalnych kart gry. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim studentom, którzy wzięli udział w grze, za ich zaangażowanie i aktywność.

Dziękujemy także organizatorom za wspaniałą inicjatywę oraz wszystkim studentom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości poznania tak wielu ambitnych i utalentowanych młodych ludzi!

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds